KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13614046
nr 1361 4046
Gisèle Celan-Lestrange
(1927-1991), Frankrike
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 7/30. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 65x50cm
Gisèle Celan-Lestrange, fransk bildkonstnär född 1927, död 1991 .
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:35:57
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Gisèle Celan-Lestrange
Läs mer om Gisèle Celan-Lestrange